Kiedy Twój startup zaczyna funkcjonować – warto dowiedzieć się, w czym można pomóc użytkownikom, czego oczekują… jakie są potrzeby użytkowników. Często okazuje się, że nasze założenia mimo, że w ogólnych rysach są słuszne – w szczegółach rozmijają się z oczekiwaniami. Pomóc w tym może SurveySparrow.

Jak poznać potrzeby użytkowników?

Jest to narzędzie umożliwiające przygotowanie scenariuszy dla odwiedzających Twój serwis i  w zależności od ich zachowań – zadawanie pytań, bądź sugerowanie kolejnych kroków. Dzięki temu nowy użytkownik może dostać samouczek korzystania z aplikacji, a np. użytkownik, który powraca po raz 3 – dostać krótką ankietę do wypełnienia odnośnie produktu, lub zapytanie o sugerowane funkcjonalności.

Dodatkowo aplikacja jest wyposażona w częściowo zautomatyzowany Live Chat. Na czym to polega? Przygotowujesz scenariusze, odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania itp. A sama aplikacja w razie potrzeby odpowie użytkownikom na ich problemy – angażując żywego konsultanta dopiero jak pojawi się konieczność (pytanie na które nie zna odpowiedzi).

  • Wersja darmowa (ograniczona funkcjonalność)
  • Wersja pełna od $19 miesięcznie