Piperdrive to jeden z bardziej znanych systemów CRM charakteryzujący się dużą łatwością obsługi i małymi potrzebami konfiguracyjnymi. Jest na tyle prosty, że praktycznie od ręki bez wczytywania się w dokumentację można rozpocząć pracę. Jest to miłym akcentem w porównaniu do większości systemów dostępnych na rynku. Zazwyczaj najpierw trzeba się samemu nauczyć obsługi, a potem uczyć wszystkich użytkowników.

Niech jednak prostota i przejrzystość wyglądu nie wpłynie na ocenę przed wypróbowaniem. Twórcom tego CRMa udało się to, do czego wiele SAASów dąży przez lata – mianowicie znalezienie balansu pomiędzy użytecznością, a możliwościami aplikacji. Mimo, że praca jest możliwa i intuicyjna od pierwszych chwil używania – jak przychodzi co do czego okazuje się, że bez problemu jesteśmy w stanie osiągnąć takie informacje jakich aktualnie potrzebujemy. Piperdrive posiada wszystkie funkcjonalności potrzebne przedsiębiorcom oraz ich pracownikom na każdym etapie rozwoju.

CRM w polskiej wersji językowej!

Czy zauważyliście, że większość systemów CRM wywodzących się spoza naszego kraju nie posiada polskiej wersji językowej? Co więcej w wielu z nich nawet nie można operować w naszej walucie. Piperdrive jest pozbawiony tej wady – wszystko co potrzebne do pracy jest dostępne po polsku. Ułatwia to oczywiście pracę wszystkim polskojęzycznym pracownikom naszego startupu. A w przypadku rozwoju na rynki międzynarodowe – współpracownicy z innych krajów mogą operować w swoim rodzimym języku.

Laptopy i komputery - sprawdź opinie

Więc jeśli myślisz o swoim startupie globalnie – Piperdrive jest dla Ciebie!

Niewątpliwą zaletą Piperdrive jest to, że posiada aplikacje na urządzenia mobilne – zarówno pracujące pod kontrolą systemów Android jak i iOS.

  • Ceny od €12,50 użytkownik/miesięcznie
  • Polska wersja językowa