Kiedy tworzymy nasz produkt – idea jaka nam przyświeca przy nim jest dla nas w zupełności jasna. Jednak jak wytłumaczyć działanie produktu osobom z nim nie związanym? Czasami potencjalny Klient może nawet nie wiedzieć, że ma problem, który Twój startup rozwiązuje. A jak mu się go przedstawi – nagle okaże się, że jest mu niezbędny.

Niestety nie jesteśmy w stanie wszystkiego wytłumaczyć w rozmowie osobistej. Nikt też nie lubi czytać dużych wypracowań na landingpage naszego startupu.

Laptopy i komputery - sprawdź opinie

Więc jak wytłumaczyć działanie produktu?

Już dawno temu wszyscy najwięksi gracze doszli do tego, że najlepiej jest użyć w tym celu filmu video, który w formie graficznej zaprezentuje problem i jego rozwiązanie. Jednak stworzenie takiego materiału na zamówienie jest drogie i czasochłonne. Jednak dzięki Moovly możesz to zrobić samodzielnie – bez potrzeby instalowania oprogramowania. Korzystając z ponad 600000 elementów (animacji, grafik, dźwięków) dostępnych na platformie Moovly – możesz wytłumaczyć innym o co chodzi w Twoim pomyśle.

Oczywiście wymaga to trochę pracy, ale dzięki temu jesteś w stanie się wyróżnić – na pewno nikt nie będzie miał takiego samego filmu jak Twój. A jednocześnie koszt tworzenia takich materiałów jest minimalny w porównaniu do zrobienia ich na zamówienie.

  • Darmowa wersja (ograniczona funkcjonalność)
  • Pełna wersja od $24,92 miesięcznie
  • Edytor video dostępny on-line
  • Dostęp do komercyjnych filmów, grafik i dźwięków bez dodatkowych kosztów
  • Możliwość tworzenia template’ów swoich filmów