Kiedy tworzymy nasz produkt – idea jaka nam przyświeca przy nim jest dla nas w zupełności jasna. Jednak jak wytłumaczyć działanie produktu osobom z nim nie związanym? Czasami potencjalny Klient może nawet nie wiedzieć, że ma problem, który Twój startup rozwiązuje. A jak mu się go przedstawi – nagle okaże się, że jest mu niezbędny.

Niestety nie jesteśmy w stanie wszystkiego wytłumaczyć w rozmowie osobistej. Nikt też nie lubi czytać dużych wypracowań na landingpage naszego startupu.

Więc jak wytłumaczyć działanie produktu?

Już dawno temu wszyscy najwięksi gracze doszli do tego, że najlepiej jest użyć w tym celu filmu video, który w formie graficznej zaprezentuje problem i jego rozwiązanie. Jednak stworzenie takiego materiału na zamówienie jest drogie i czasochłonne. Jednak dzięki Moovly możesz to zrobić samodzielnie – bez potrzeby instalowania oprogramowania. Korzystając z ponad 600000 elementów (animacji, grafik, dźwięków) dostępnych na platformie Moovly – możesz wytłumaczyć innym o co chodzi w Twoim pomyśle.

Oczywiście wymaga to trochę pracy, ale dzięki temu jesteś w stanie się wyróżnić – na pewno nikt nie będzie miał takiego samego filmu jak Twój. A jednocześnie koszt tworzenia takich materiałów jest minimalny w porównaniu do zrobienia ich na zamówienie.

  • Darmowa wersja (ograniczona funkcjonalność)
  • Pełna wersja od $24,92 miesięcznie
  • Edytor video dostępny on-line
  • Dostęp do komercyjnych filmów, grafik i dźwięków bez dodatkowych kosztów
  • Możliwość tworzenia template’ów swoich filmów