Z reklamą w internecie jest jeden problem – jest jej za dużo. Jesteśmy zasypywani reklamami z każdej strony i już jej nawet nie zauważamy. Jak sprawić, żeby nasze zasoby przeznaczone na reklamę w portalach społecznościowych czy adwords były dobrze wykorzystane? Trzeba stworzyć reklamę, która zainteresuje odbiorcę. Jednak skąd wiedzieć, czy dana osoba będzie zainteresowana naszym produktem?

Jak stworzyć reklamę, która zainteresuje odbiorcę?

W tym celu powstały narzędzia remarketingowe czy Facebookowy Pixel. Jednak narzędzia te mimo swojej potęgi mają jedną wadę – reklamę wyświetlimy użytkownikom dopiero po wejściu na naszą stronę. A w większości przypadków zależy nam przede wszystkim na tym, żeby potencjalny Klient wszedł na naszą stronę i zapoznał się z naszym przekazem… Więc klasyczny remarketing – mimo, że jest świetnym rozwiązaniem – w początkowej fazie rozwoju projektu nie sprawdza się w 100%.

A gdyby móc sprawić, że każdy nasz link będzie jednocześnie narzędziem remarketingowym? W tym celu powstał PixelMe – pozwala skrócić każdy link zaszywając w nim jednocześnie wtyczkę remarketingową. Sposób wykorzystania? Np. linkując cokolwiek na naszym blogu osobistym – możemy użytkownikom wyświetlić reklamę naszego produktu. Tak samo z linkami w ofertach czy udostępnianych w SocialMediach itp. Jeśli dobrze dobierzemy osoby, które klikają w nasze linki – możemy je w łatwy sposób poinformować o istnieniu naszego startupu.

  • Cena od $24 miesięcznie
  • Nielimitowana ilość linków
  • Nielimitowana ilość retargetingów