Przyciągnięcie pierwszych użytkowników do Twojego startupu potrafi być nie lada wyzwaniem. Kiedy skończy się nasza lista znajomych na portalach społecznościowych – zaczyna się problem… Skąd wziąć kolejnych? Zanim nasz projekt zacznie być rozpoznawalny i będzie przyciągał kolejnych użytkowników dzięki poleceniom i publikacjom – trzeba samemu napędzać „maszynę rozpoznawalności”. Jak to zrobić?

Pierwszą myślą jest reklama – oczywiście można tworzyć kampanie, adwordsy itp… ale efekt jest ciężki do osiągnięcia. Najlepiej by było mieć influencer’ów … ale skąd ich wziąć? Ci najbardziej rozpoznawalni bardzo się cenią. A jakby móc za ułamek tej kwoty stworzyć własnych?

Jak zdobyć influencerów?

Dzięki GrowSumo każdy nasz użytkownik, każdy nasz znajomy może być influencerem. Ponieważ nie ma chyba osoby, która nie lubi dostawać korzyści bez wysiłku – warto dać ludziom możliwość zarobienia na polecaniu naszego produktu. Jeśli obiecasz podzielić się swoimi dochodami z użytkownikami – Twoi Klienci będą przyprowadzać nowych Klientów. I to oni będą ich przekonywać do kupna Twoich usług czy produktu.

Laptopy i komputery - sprawdź opinie

GrowSumo pozwala w prosty sposób stworzyć programy afiliacyjne, dzięki którym to nasi użytkownicy będą starali się sprzedawać nasz produkt… bo mogą na tym zarobić:)

Jako ciekawostkę możemy zdradzić, że część linków dostępnych w naszym serwisie również jest wspierana przez GrowSumo – dzięki temu możemy się rozwijać w mało inwazyjny sposób.

  • Dostęp i używanie platformy jest bezpłatne!
  • Duża ilość aplikacji dostępna na platformie – można przystąpić do programów afiliacyjnych z jednego miejsca