Zarządzając naszym startupem używamy wielu narzędzi online. Każde jest dla nas przydatne, ale samo przeglądanie jednego po drugim może pochłonąć dużą część dnia. W tym celu powstało 9Spokes – możemy do niego podłączyć wszystkie nasze narzędzia SaaS i mieć jeden panel zarządzania, który da nam dokładny wgląd w to co chcemy. Dzięki temu oszczędzamy czas mogąc się skoncentrować na tym co ważne, zamiast na „przeklikiwaniu się” przez kolejne dashboardy.

Elastyczne rozliczanie

Dużą zaletą aplikacji jest to, że nie płacimy stałej kwoty za używanie, a jedynie za to, do niej podłączamy. Więc nie ma potrzeby tworzenia kont dla wszystkich współpracowników. Wystarczy tylko dla osób zarządzających działami – tak aby mieli wgląd w pracę swoją i swoich podwładnych. Dzięki temu miesięczne koszty mogą być znacznie niższe, ponieważ CEO używa innych narzędzi niż np. CTO.

Laptopy i komputery - sprawdź opinie

Edit:
W 2019r 9Spokes zmieniło system rozliczeń – dają dostęp do swojego panelu za darmo, natomiast podłączane usługi i płącenie za nie odbywa się przez ich aplikację. Dla użytkownika końcowego finansowo to nic nie zmienia, natomiast 9spokes w ten sposób finansuje swoje usługi.

  • Panel dostępny bezpłatnie!
  • Rozliczanie na podstawie podłączanych aplikacji
  • Brak dodatkowych kosztów dla użytkownika końcowego