Metoda Lean Startup to według nas najważniejsza pozycja na liście książek, które trzeba znać. Jest to biblia dla każdego, który ma lub planuje własny startup. Dowiesz się z niej jak wprowadzać produkty, jak je kształtować i co robić jak coś idzie nie po naszej myśli. Obowiązkowe must-have dla każdego myślącego poważnie o własnym biznesie.

Bestseller na liście „New York Timesa”

Rewolucyjna metoda autorstwa Erica Riesa pomoże Ci zamienić Twój nowy pomysł biznesowy na zamierzony efekt końcowy, który będzie jednocześnie udany oraz trwały. Znajdziesz tu innowacyjne porady i wskazówki związane z zakładaniem własnego startupu i kierowaniem nim. Przez cały czas będziesz uczyć się na autentycznych sukcesach i porażkach innych. To lektura obowiązkowa dla wszystkich przedsiębiorców, którzy są już gotowi, by zapoczątkować coś naprawdę wielkiego.

Ken Blanchard, współautor książek Jednominutowy menedżer oraz Empowerment.Odkryj ukrytą moc Twoich pracowników!

Ries pokazuje nam, jak przebijać się przez gęstą mgłę niepewności, spowijającą startupy. Opisuje usystematyzowany model działania, formułuje też praktyczne i sprawdzone wskazówki. Niewykluczone, że niniejsza książka bardziej skutecznie wspomoże światowy wzrost gospodarczy niż jakakolwiek inna książka biznesowa napisana w ostatnich latach.

Tom Eisenmann, profesor zajmujący się przedsiębiorczością, Harvard Business School

Laptopy i komputery - sprawdź opinie

Nie znam lepszego podręcznika pozwalającego zmaksymalizować szanse startupu na sukces.

Mitchell Kapor, założyciel Lotus Development Corp.

 

Gdzie kupić?

Staramy się dla was znaleźć najkorzystniejsze ceny na książki opisywane przez nas. Dzięki partnerstwu z księgarnią biznesową Onepress (należącą do wydawnictwa Helion) – możemy zaoszczędzić Ci czasu spędzonego na poszukiwaniu ulubionej formy książki.